İçeriğe atla

Asten bölgesinde yapılacak şeyler

Yerel halktan en iyi öneriler

Gezilecek yerlerden gizli hazinelere, şehri benzersiz kılan şeyleri onu en iyi bilenlerin yardımıyla keşfedin.
Establishment
  • Yerel halktan 1 kişi öneriyor
Museum
Yunan Restoranı
$$
Natural Feature
“Beleef De Peel, met veel informatie over de onstaansgeschiedenis van dit hoogveengebied.”
  • Yerel halktan 2 kişi öneriyor
Point of Interest
Büyük Mağaza
Street Address
Lodging
“De Turfstekers Route - Happen en Trappen De route start in Asten ten oosten van Eindhoven. Bij het Best Western Hotel Nobis is de ontvangst met koffie/thee en wat lekkers. Al fietsend maken we snel kennis met De Groote Peel. Ooit was dit een uitgestrekt hoogveengebied. In de 19e en 20e eeuw werd hier veel turf afgestoken en bestond het leven vooral uit hard werken. Dit is nu wel anders, want tegenwoordig is De Groote Peel het domein van fietsers en wandelaars. www.happenentrappen.nl”
Kafe
Museum
“Een ontzettend leuk museum waar je terug in de tijd gaat. Erg leuk voor ouderen, maar ook zeker voor kinderen is dit een aanrader. ”
Alışveriş Merkezi
“Hema, AH, Etos en andere kleinere winkels; Hema, AH, Etos and other smaller stores”

En iyi restoranlar

Yunan Restoranı
Lokanta
Restoran
Restoran
Restoran
“Mexicaans getint eetcafe dat voornamelijk bezocht wordt door jong publiek; Mexican tinted eatery that is mainly visited by young audiences”
Büyük Mağaza
Store
Restoran
“Markt 8 is een unieke en sfeervolle horecagelegenheid midden in het centrum van Asten. Hier bent u de gehele dag welkom. Kom genieten van een lekkere lunch, heerlijk diner of gewoon een drankje in de middag of avond uren. Probeer ook eens één van onze arrangementen zoals een High Tea, High Wine of High Beer”

Airbnb'de daha fazlasını keşfedin

Asten bölgesindeki deneyimler